Profil firmy

Profil firmy

Společnost Trifox, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v počátcích své existence se orientovala přede- vším na oblast reklamy, postupně se však její obchodní aktivity značně rozšířily. Pozdější zřízení vlastního DTP studia umožnilo nabídnout klientům ještě kvalitnější a dokonalejší asistenci. V roce 1999 pak uvedla společnost do provozu také vlastní ofsetovou tiskárnu.

Díky tomu je dnes Trifox, s.r.o., schopen svým zákazníkům garantovat komplexní, moderní, dynamické služby v oblasti polygrafie, reklamy a grafiky. Společnost disponuje technickým vybavením i profesionálním zázemím takového rozsahu, že je schopna naprostou většinu zakázek zpracovat bez účasti třetích firem. To umožňuje nabídnout klientům podstatně příznivější ceny, než je obvyklé.

Služeb společnosti Trifox, s.r.o. dlouhodobě využívá řada renomovaných firem (viz. reference), které se přesvědčily o tom, že svěřit reklamní strategii, grafické zpracování a výrobu jedinému subjektu, je pro ně z ekonomických důvodů i kvůli úsporám času velmi výhodné. Klient totiž může všechny své požadavky formulovat na jediném místě a jednoduše a rychle dosáhnout dokonalého výsledku.

Primární strategií společnosti Trifox, s.r.o., je poskytnout klientům spolehlivý komplex profesionálních služeb, od zpracování grafických návrhů či reklamních kampaní až po úspěšnou finální realizaci projektů. To vše v co nejkratším čase, s minimálními náklady pro maximální efekt.


Pomoc Evropské unie a Evropského sociálního fondu


EU


EU
V období od 3. 12. 2012 do 20. 1. 2013 bylo u zaměstnavatele Trifox, s.r.o. v rámci projektu ,,Vzdělávej se pro růst! - pracovní příležitost." podpořeno 1 pracovní místo. Více informací naleznete ZDE.
V období od 7. 9. 2015 do 29. 2. 2016 bylo v rámci projektu ,,Společensky účelná pracovní místa" podpořeno 1 pracovní místo. Více informací naleznete ZDE